Restauracja
506 071 647 sytapanna@o2.pl

Catering dietetyczny
533 910 006 sytapannafit@o2.pl

O nas

Jesteśmy małą firmą rodzinną, specjalizującą się w produkcji unikalnych wyrobów z ryb, takich jak pasztety z ryb, ryby faszerowane, ryby marynowane, czy galarety z ryb.

Oprócz tego produkujemy wyroby garmażeryjne z dziczyzny, gęsi i kaczek, takie jak galantyny, pasztety. Przy produkcji wykorzystujemy przepisy, które w naszej rodzinie funkcjonują od wielu pokoleń. Mamy duże doświadczenie w dziedzinie, którą się zajmujemy, poparte bogatą wiedzą na temat zdrowego żywienia. Dlatego dokładamy wszelkich starań by nasze wyroby zadowalały podniebienia szczególnie wymagających klientów. Za punkt honoru stawiamy sobie jakość swoich wyrobów, czego potwierdzeniem jest fakt, że nasze wyroby otrzymywały nagrody i wyróżnienia w licznych konkursach zarówno na szczeblu regionalnym jak też krajowym, w tym prestiżowe godło „Perła”, przyznawane co roku wybitnym produktom, opartym na tradycyjnej recepturze. 

Naszym celem jest takie prowadzenie Firmy, aby dawała zadowolenie i satysfakcję zarówno nam jak i naszym klientom. Jesteśmy też wciąż żądni nowych wyzwań, dlatego wprowadziliśmy na rynek ofertę cateringu dietetycznego Syta Panna Fit, opartą o wiedzę doświadczonych dietetyków i renomowanych kucharzy Sytej Panny. Pomysł zrodził się z pasji do zdrowego odrzywiania oraz uznania dla lokatnych produktów tradycyjnych, na których w dużej mierze opiera się nasza oferta.