Restauracja
506 071 647 sytapanna@o2.pl

Catering dietetyczny
533 910 006 sytapannafit@o2.pl

Nasza restauracja

oferuje zawsze smaczne dania, oparte na tradycyjnych recepturach. W naszym menu można znaleźć mięsa smażone, pieczone, duszone i grillowane, domowe, ręcznie lepione pierogi. Ale szczególne miejsce zajmują dania z ryb, takie jak flaczki z lina, zrazy z suma, sandacze smażone tradycyjnie lub pieczone i to właśnie te dania przeważają na talerzach naszych klientów.

Smaczne dania, miła obsługa, a do tego przytulne, jasne wnętrze z kącikiem dla maluszków sprzyjają spożywaniu posiłków w przyjemnej atmosferze.

W restauracji Syta Panna można zakupić produkty firmowe, takie jak ryby faszerowane, ryby marynowane, pasztety rybne i nie tylko, a także pyszne, tradycyjnie pieczone ciasta. Oprócz tego znajdziecie w nim swojskie wędliny, sery korycińskie i wiele tradycyjnie przyrządzanych przetworów owocowych i warzywnych.

Te i inne sprzedawane produkty charakteryzuje wysoka jakość, naturalne składniki, brak konserwantów, dlatego nasza oferta kierowana jest przede wszystkim do osób preferujących zdrowe odżywianie.